Sidebar

16
Τρι, Ιουλ

Διδακτικό Ερευνητικό Προσωπικό

31 μέλη
Ονοματεπώνυμο
Σχολή
Ακαδημαϊκή Βαθμίδα
Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο
Βάιος Λιαπής (Vayos Liapis)
Σχολή Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών 
Καθηγητής

vayos.liapis@ouc.ac.cy

Γιάννης Βογιατζάκης (Ioannis Vogiatzakis)
Σχολή Θετικών & Εφαρμοσμένων Επιστημών
Καθηγητής

ioannis.vogiatzakis@ouc.ac.cy

Ιωάννης Μανωλόπουλος (Yannis Manolopoulos)
Σχολή Θετικών & Εφαρμοσμένων Επιστημών
Καθηγητής

yannis.manolopoulos@ouc.ac.cy

Κωνσταντίνος Λεωνίδου (Constantinos Leonidou)
Σχολή Οικονομικών Επιστημών & Διοίκησης
Καθηγητής

C.Leonidou@ouc.ac.cy

Λοΐζος Μιχαήλ (Loizos Michael)
Σχολή Θετικών & Εφαρμοσμένων Επιστημών
Καθηγητής

loizos@ouc.ac.cy

Μιχαλίνος Ζεμπύλας (Michalinos Zembylas)
Σχολή Οικονομικών Επιστημών & Διοίκησης
Καθηγητής

m.zembylas@ouc.ac.cy

Πέτρος Πασιαρδής (Petros Pashiardis)
Σχολή Οικονομικών Επιστημών & Διοίκησης
Καθηγητής

p.pashiardis@ouc.ac.cy

Σταύρος Σταύρου (Stavros Stavrou)
Σχολή Θετικών & Εφαρμοσμένων Επιστημών
Καθηγητής

stavros.stavrou@ouc.ac.cy

Στέφανος Ευθυμιάδης (Stephanos Efthymiadis)
Σχολή Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών 
Καθηγητής

efthymiadis@ouc.ac.cy

Jahna Otterbacher
Σχολή Θετικών & Εφαρμοσμένων Επιστημών
Αναπληρώτρια Καθηγήτρια

jahna.otterbacher@ouc.ac.cy

Robert Duval Hernandez
Σχολή Οικονομικών Επιστημών & Διοίκησης
Αναπληρωτής Καθηγητής

robert.duval@ouc.ac.cy

Αλέξανδρος Τσαδήρας (Alexandros Tsadiras)
Σχολή Οικονομικών Επιστημών & Διοίκησης
Αναπληρωτής Καθηγητής

alexandros.tsadiras@ouc.ac.cy

Αντώνης Πετρίδης (Antonis Petrides)
Σχολή Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών 
Αναπληρωτής Καθηγητής

apetrides@ouc.ac.cy

Αντώνης Ζορπάς (Antonis Zorpas)
Σχολή Θετικών & Εφαρμοσμένων Επιστημών
Αναπληρωτής Καθηγητής

antonis.zorpas@ouc.ac.cy

Αύρα Σιδηροπούλου (Avra Sidiropoulou)
Σχολή Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών 
Αναπληρώτρια Καθηγήτρια

avra.sidiropoulou@ouc.ac.cy

Βάγια (Βίκυ) Καραΐσκου (Vicky Karaiskou)
Σχολή Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών 
Αναπληρώτρια Καθηγήτρια

v.karaiskou@ouc.ac.cy

Γεώργιος Δεληγιαννάκης (Georgios Deligiannakis)
Σχολή Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών 
Αναπληρωτής Καθηγητής

g.deligiannakis@ouc.ac.cy

Ελπιδοφόρος Σωτηριάδης (Elpidoforos Soteriades)
Σχολή Οικονομικών Επιστημών & Διοίκησης
Αναπληρωτής Καθηγητής

elpidoforos.soteriades@ouc.ac.cy

Μαρία Γραβάνη (Maria Gravani)
Σχολή Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών 
Αναπληρώτρια Καθηγήτρια

maria.gravani@ouc.ac.cy

Μιχάλης Τάλιας (Michael Talias)
Σχολή Οικονομικών Επιστημών & Διοίκησης
Αναπληρωτής Καθηγητής

michael.talias@ouc.ac.cy

Σταυρούλα Τσιπλάκου (Stavroula Tsiplakou)
Σχολή Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών 
Αναπληρώτρια Καθηγήτρια

stavroula.tsiplakou@ouc.ac.cy

Χριστίνα Χρίστου (Christina Christou)
Σχολή Οικονομικών Επιστημών & Διοίκησης
Αναπληρώτρια Καθηγήτρια

christina.christou@ouc.ac.cy

Ανδρέας Προκοπίου (Andreas Procopiou)
Σχολή Οικονομικών Επιστημών & Διοίκησης
Επίκουρος Καθηγητής

andreas.procopiou@ouc.ac.cy

Αντώνιος Καφά (Antonios Kafa)
Σχολή Οικονομικών Επιστημών & Διοίκησης
Επίκουρος Καθηγητής

antonios.kafa@ouc.ac.cy

Θεόδωρος Γιαννόπουλος (Theodoros Giannopoulos)
Σχολή Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών 
Επίκουρος Καθηγητής

theodoros.giannopoulos@ouc.ac.cy

Ιλιάνα Σταύρου (Eliana Stavrou)
Σχολή Θετικών & Εφαρμοσμένων Επιστημών
Επίκουρη Καθηγήτρια

eliana.stavrou@ouc.ac.cy

Μαρίνος Στυλιανού (Marinos Stylianou)
Σχολή Θετικών & Εφαρμοσμένων Επιστημών
Επίκουρος Καθηγητής

marinos.stylianou@ouc.ac.cy

Χρύσθια Παπακλεοβούλου (Chrysthia Papacleovoulou)
Σχολή Οικονομικών Επιστημών & Διοίκησης
Επίκουρη Καθηγήτρια

chrysthia.papacleovoulou@ouc.ac.cy

Αδαμαντίνη Περατικού (Adamantini Peratikou)
Σχολή Θετικών & Εφαρμοσμένων Επιστημών
Λέκτορας

adamantini.peratikou@ouc.ac.cy

Ειρήνη Βουκκαλή (Irene Voukkali)
Σχολή Θετικών & Εφαρμοσμένων Επιστημών
Λέκτορας

irene.voukkali1@ouc.ac.cy

Μαρίνα Μαγίδου (Marina Magidou)
Σχολή Οικονομικών Επιστημών & Διοίκησης
Λέκτορας

marina.magidou@ouc.ac.cy