Δευ, Μάι

Μέλη ΔΕΠ

Δεληγιαννάκης Γιώργος, Αναπληρωτής Καθηγητής, ΕΛΛ315: Θέματα Ρωμαϊκής Ιστορίας, συντονιστής Θ.Ε., Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., 0035722411984

Ευθυμιάδης Στέφανος, Καθηγητής, ΕΛΛ412: Βυζαντινή Λογοτεχνία (7ος - 15ος αιώνας), Συντονιστής Θ.Ε., Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., 0035722411982

Πετρίδης Αντώνης, Αναπληρωτής Καθηγητής, Ακαδημαϊκός Υπεύθυνος, Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.0035722411983

Ακαδημαϊκή Σύμβουλος Σχολής ΣΑΚΕ

Ελισάβετ Κιούρτη Ελισάβετ Κιούρτη (Elisavet Kiourti) Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  +35722411923

Ώρες γραφείου/Academic Consultation Hours:

Δευτέρα/Monday – Πέμπτη/Thursday 11:00 - 15:00

Βιογραφικό

Μέλη Συνεργαζόμενου Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΣΕΠ)

Το Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου - Open University of Cyprus έχει 14 εγγεγραμμένους χρήστες
Ονοματεπώνυμο
Θεματική Ενότητα
Συντονιστής/ίστρια
Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο
Χρήστος Δανιήλ (Christos Daniil)
ΕΛΛ223: Νεοελληνική Λογοτεχνία ΙΙ (20ος αιώνας)
Συντονιστής Θ.Ε.

Χρυσάνθη Δημητρίου (Chrysanthi Demetriou)
ΕΛΛ322: Λατινικά ΙΙ
Συντονίστρια Θ.Ε.

Δημήτριος Μιχελιουδάκης (Dimitrios Michelioudakis)
ΕΛΛ423: Γλωσσολογία
Συντονιστής Θ.Ε.

Δημήτριος Σταματόπουλος (Dimitrios Stamatopoulos)
ΕΛΛ123: Νεοελληνική Ιστορία Ι (1770 - 1897)
Συντονιστής Θ.Ε.

Ειρήνη Πάνου (Eirini Panou)
ΕΛΛ426: Θέματα Βυζαντινής Τέχνης
Συντονίστρια Θ.Ε.

Ελένη Κακλαμάνου (Eleni Kaklamanou)
ΕΛΛ221: Αρχαία Ελληνική Φιλοσοφία (Πλάτων - Αριστοτέλης)
Συντονίστρια Θ.Ε.

Εμμανουήλ Πλούσος (Emmanouil Plousos)
ΕΛΛ222: Ελληνιστική και πρώιμη Βυζαντινή Λογοτεχνία (3ος αι. π.Χ. - 7ος αι. μ.Χ.)
Συντονιστής Θ.Ε.

Κωνσταντίνος Δουκάκης (Konstantinos Doukakis)
ΕΛΛ326: Θέματα Οικονομικής και Κοινωνικής Ιστορίας του Σύγχρονου Ελληνισμού
Συντονιστής Θ.Ε.

Λυκούργος Κουρκουβέλας (Lykourgos Kourkouvelas)
ΕΛΛ111: Εισαγωγή στη Σπουδή του Πολιτισμού (Θεωρία και Πράξη)
Συντονιστής Θ.Ε.

Μαρία Γερολέμου (Maria Gerolemou)
ΕΛΛ321: Αρχαία Ελληνικά ΙΙ
Συντονίστρια Θ.Ε.

Mαρία Παπαδάκη (Maria Papadaki)
ΕΛΛ122: Βυζαντινή Τέχνη (330 μ.Χ. - 1453 μ.Χ.)
Συντονίστρια Θ.Ε.

Νικόλαος Τσιβίκης (Nikos Tsivikis)
ΕΛΛ324: Θέματα Ιστορίας της Ύστερης Αρχαιότητας
Συντονιστής Θ.Ε.

Πολυξένη Στρόλογγα (Polyxeni Strolonga)
ΕΛΛ428: Αρχαία Ελληνική Θρησκεία. Μύθος και Τελετουργία
Συντονίστρια Θ.Ε.

Σάββας Κυριακίδης (Savvas Kyriakidis)
ΕΛΛ121: Βυζαντινή Ιστορία (330 μ.Χ. - 1453 μ.Χ.)
-

Img 5

Ηλεκτρονική υποβολή αιτήσεων μέχρι τις 14 Ιουνίου

Img 4

Εξειδίκευση και εμπειρία στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση

Img 3

Για εσάς που κρατάτε τους ορίζοντές σας πάντα ανοικτούς!

Img 2

Προπτυχιακά, Μεταπτυχιακά, Διδακτορικά, Κατάρτιση