Δευ, Μάι

Μέλη ΔΕΠ

Κωνσταντίνος Λεωνίδου, Καθηγητής, Διευθυντής ΠρογράμματοςΑυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.0035722411929

Ώρες γραφείου: Δευτέρα, 13:00-18:00

Ανδρέας Προκοπίου, Επίκουρος Καθηγητής, ΠΔΕ153Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., 0035722411898

Μέλη Συνεργαζόμενου Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΣΕΠ)

Το Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου - Open University of Cyprus έχει 40 εγγεγραμμένους χρήστες
Ονοματεπώνυμο
Θεματική Ενότητα
Συντονιστής/ίστρια
Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο
Αλεξία Παναγιώτου (Alexia Panayiotou)
-

Αναστασία Κοπίτα (Anastasia Kopita)
-

Ανδρέας Χαρίτου (Andreas Charitou)
Συντονιστής Θ.Ε.

Ανδρέας Σωτηρίου (Andreas Soteriou)
-

Άντρη Γεωργίου Μιχαηλίδου (Andrie Michaelidou)
-

Άντρος Κούρτελλος (Andros Kourtellos)
Συντονιστής Θ.Ε.

Απόστολος Χριστόπουλος (Apostolos Christopoulos)
-

Αριστείδης Σάμιτας (Aristides Samitas)
Συντονιστής Θ.Ε.

Χριστάκης Χαραλάμπους (Christakis Charalambous)
-

Χρήστος Αλεξάκης (Christos Alexakis)
-

Χρήστος Γκρος (Christos Grose)
ΠΔΕ353: Επενδύσεις και Διαχείριση Χαρτοφυλακίου
Συντονιστής Θ.Ε.

Ντάινα Νικολάου (Daina Nicolaou)
ΠΔΕ453: Σύγχρονα Θέματα στο Μάρκετινγκ
Συντονίστρια Θ.Ε.

Δημήτριος Γουνόπουλος (Dimitrios Gounopoulos)
-

Δημήτριος Ξεφτέρης (Dimitrios Xefteris)
-

Δημήτρης Καινούργιος (Dimitris Kenourgios)
-

Ελένη Σταύρου (Eleni Stavrou)
Συντονίστρια Θ.Ε.

Γιώργος Δρογαλάς (George Drogalas)
-

Γιώργος Χατζηνικόλας (George Hadjinicola)
Συντονιστής Θ.Ε.

Γιώργος Κασίνης (George Kassinis)
-

Γιώργος Παπαγιαννάκης (Giorgos Papagiannakis)
Συντονιστής Θ.Ε.

Ηρακλής Βλαδιμήρου (Hercules Vladimirou)
Συντονιστής Θ.Ε.

Χορέν Βοσκεριτσιάν (Horen Voskeritsian)
ΠΔΕ455: Εργασιακές Σχέσεις
Συντονιστής Θ.Ε.

Ιωάννα Δεληγιάννη (Ioanna Ddeligianni)
-

Ιωάννης Ντόκας (Ioannis Dokas)
ΠΔΕ452: Χρηματοοικονομική Ανάλυση
Συντονιστής Θ.Ε.

Ιωάννης Τσουλφάς (Ioannis Tsoulfas)
-

Κρίστης Χασάπης (Kristis Chasapis)
Συντονιστής Θ.Ε.

Μάριος Θεοδοσίου (Marios Theodosiou)
ΠΔΕ453: Σύγχρονα Θέματα στο Μάρκετινγκ
-

Μάριος Ζαχαριάδης (Marios Zachariadis)
-

Νικόλαος Δασκαλάκης (Nicolaos Daskalakis)
-

Νικήτας Πιττής (Nikitas Pittis)
-

Παναγιώτης Κωνσταντίνου (Panagiotis Konstantinou)
-

Παναγιώτης Μητρόπουλος (Panagiotis Mitropoulos)
-

Παναγιώτης Ξυδώνας (Panagiotis Xydonas)
ΠΔΕ353: Επενδύσεις και Διαχείριση Χαρτοφυλακίου
-

Φοίβη Κουντούρη (Phoebe Koundouri)
-

Σωφρόνης Κληρίδης (Sofronis Clerides)
-

Σπύρος Μαρτζούκος (Spiros Martzoukos)
Συντονιστής Θ.Ε.

Στέργιος Λεβέντης (Stergios Leventis)
-

Θεόδωρος Παλυβός (Theodoros Palivos)
ΠΔΕ454: Δημόσια Διοίκηση, Πολιτική και Δημόσιος Προϋπολογισμός
Συντονιστής Θ.Ε.

Θωμάς Παπαδόπουλος (Thomas Papadopoulos)
ΠΔΕ455: Εργασιακές Σχέσεις
-

Βαγγέλης Τζουβελέκας (Vangelis Tzouvelekas)
ΠΔΕ454: Δημόσια Διοίκηση, Πολιτική και Δημόσιος Προϋπολογισμός

Img 5

Ηλεκτρονική υποβολή αιτήσεων μέχρι τις 14 Ιουνίου

Img 4

Εξειδίκευση και εμπειρία στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση

Img 3

Για εσάς που κρατάτε τους ορίζοντές σας πάντα ανοικτούς!

Img 2

Προπτυχιακά, Μεταπτυχιακά, Διδακτορικά, Κατάρτιση