Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου - Open University of Cyprus has 121 registered members
Name
Modules
Coordinator
Email
Αδάμος Αναστασίου (Adamos Anastasiou)
ELP522: Management of change, school effectiveness and school improvement
Module Coordinator

adamos.anastasiou1@ouc.ac.cy

Αικατερίνη Κύρτσου (Aikaterini Kyrtsou)
ΟΙΚ221: Μακροοικονομική Θεωρία
-

aikaterini.kyrtsou@ouc.ac.cy

Αλεξία Παναγιώτου (Alexia Panayiotou)
ΠΔΕ252: Οργανωτική Συμπεριφορά
-

alexia.panayiotou@ouc.ac.cy

Άλκηστις Παπαϊωάννου (Alkistis Papaioannou)
ΜΔΕ613: Διοίκηση Υπηρεσιών
Module Coordinator

alkistis.papaioannou@ouc.ac.cy

Αναστασία Καρατζιά (Anastasia Karatzia)
ΔΕΕ222: Συμπράξεις, Kαταχρήσεις, Δεσπόζουσας Θέσης και Συγκεντρώσεις
Module Coordinator

anastasia.karatzia@ouc.ac.cy

Αναστασία Κοπίτα (Anastasia Kopita)
ΠΔΕ151: Αρχές Χρηματοοικονομικής Λογιστικής
-

anastasia.kopita@ouc.ac.cy

Αναστασία Λιασίδου (Anastasia Liasidou)
ΕΠΑ528: Θετική Διαχείριση Συμπεριφοράς και Κοινωνικό-συναισθηματικές Διαστάσεις Μάθησης
Module Coordinator

anastasia.liasidou@ouc.ac.cy

Αναστάσιος Παπαθανασίου (Anastasios Papathanasiou)
ΑΣΠ414: Αστυνομία και Κυβερνοέγκλημα
Module Coordinator

anastasios.papathanasiou@ouc.ac.cy

Αναστάσιος Παυλόπουλος (Anastasios Pavlopoulos)
ΝΟΜ122: Διοικητικό Δίκαιο
Module Coordinator

anastasios.pavlopoulos@ouc.ac.cy

Αντρέας Ασσιώτης (Andreas Assiotis)
ΟΙΚ221: Μακροοικονομική Θεωρία
Module Coordinator

andreas.assiotis@ouc.ac.cy

Ανδρέας Χαρίτου (Andreas Charitou)
ΠΔΕ151: Αρχές Χρηματοοικονομικής Λογιστικής
Module Coordinator

andreas.charitou@ouc.ac.cy

Ανδρέας Σωτηρίου (Andreas Soteriou)
ΠΔΕ352: Επιχειρησιακή Διοίκηση
-

andreas.soteriou@ouc.ac.cy

Ανδρέας Τσιάκκιρος (Andreas Tsiakkiros)
ΕΠΑ641: Αξιολόγηση Διδασκαλίας και Προσωπικού στην Εκπαίδευση
Module Coordinator

tsiakkiros@ouc.ac.cy

Άντρη Γεωργίου Μιχαηλίδου (Andrie Michaelidou)
ΠΔΕ252: Οργανωτική Συμπεριφορά
-

andrie.michaelidou@ouc.ac.cy

Άντρος Κούρτελλος (Andros Kourtellos)
ΠΔΕ153: Ποσοτικές Μέθοδοι στη Διοίκηση II
Module Coordinator

andros.kourtellos@ouc.ac.cy

Αγγελική Μενεγάκη (Angeliki Menegaki)
ERM521: Management Principles & Human Resources in an environment of Risk
Module Coordinator

angeliki.menegaki@ouc.ac.cy

Άγγελος Κωνσταντίνου (Angelos Constantinou)
ΑΣΠ313: Εισαγωγή στην Εγκληματολογία
Module Coordinator

angelos.constantinou@ouc.ac.cy

Αντώνιος Ρεζίτης (Antonios Rezitis)
ΟΙΚ322: Οικονομικά του Περιβάλλοντος
Module Coordinator

antonios.rezitis@ouc.ac.cy

Αντώνιος Ταργουτζίδης (Antonios Targoutzidis)
ERM523: Risk Management Standards and Techniques
Module Coordinator

antonios.targoutzidis@ouc.ac.cy

Απόστολος Χριστόπουλος (Apostolos Christopoulos)
ΠΔΕ251: Εισαγωγή στη Χρηματοοικονομική Διοίκηση Επιχειρήσεων
-

apostolos.christopoulos@ouc.ac.cy

Απόστολος Δασίλας (Apostolos Dasilas)
ΟΙΚ323: Χρηματοδότηση Επιχειρήσεων
Module Coordinator

apostolos.dasilas@ouc.ac.cy

Αριστείδης Σάμιτας (Aristides Samitas)
ΠΔΕ251: Εισαγωγή στη Χρηματοοικονομική Διοίκηση Επιχειρήσεων
Module Coordinator

aristides.samitas@ouc.ac.cy

Χαράλαμπος Σταμέλος (Charalampos Stamelos)
ΝΟΜ123: Αγγλική Νομική Ορολογία
-

charalampos.stamelos@ouc.ac.cy

Χριστάκης Χαραλάμπους (Christakis Charalambous)
ΠΔΕ253: Εισαγωγή στη Διοικητική Επιστήμη
-

christakis.charalambous@ouc.ac.cy

Χριστίνα Μικροπούλου (Christina Mikropoulou)
ΟΙΚ422: Στρατηγικός Σχεδιασμός στη Βιομηχανία Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου
Module Coordinator

christina.mikropoulou@ouc.ac.cy

Χρήστος Αλεξάκης (Christos Alexakis)
ΠΔΕ351: Χρηματοοικονομική Διοίκηση
-

c.alexakis@ouc.ac.cy

Χρήστος Μπούρας (Christos Bouras)
ΟΙΚ122: Στατιστική Ανάλυση Οικονομικών Δεδομένων ΙΙ
Module Coordinator

christos.bouras@ouc.ac.cy

Χρήστος Γκρος (Christos Grose)
ΠΔΕ353: Επενδύσεις και Διαχείριση Χαρτοφυλακίου
Module Coordinator

christos.grose@ouc.ac.cy

Χρυστάλλα Καλογήρου (Chrystalla Kalogirou)
ΕΠΑ616: Η Εξέλιξη του Παιδιού στο Κοινωνικό Περιβάλλον ΙΙ – Εφηβική Ηλικία
Module Coordinator

chrystalla.kalogirou@ouc.ac.cy

Δάφνη Ακουμιανάκη (Dafni Akoumianaki)
ΝΟΜ111: Εισαγωγή στο Δίκαιο και τη Νομική Μέθοδο
-

dafni.akoumianaki@ouc.ac.cy

Ντάινα Νικολάου (Daina Nicolaou)
ΠΔΕ453: Σύγχρονα Θέματα στο Μάρκετινγκ
Module Coordinator

daina.nicolaou@ouc.ac.cy

Δημήτρης Φωλίνας (Demetris Folinas)
ΟΙΚ423: Διοίκηση Λειτουργιών
Module Coordinator

demetris.folinas@ouc.ac.cy

Δημήτρης Λάμνισος (Demetris Lamnisos)
ΔΜΥ502Β: Μεθοδολογία Έρευνας στις Υπηρεσίες Υγείας
Module Coordinator

demetris.lamnisos@ouc.ac.cy

Δέσποινα Χριστοφή (Despina Christofi)
ΝΟΜ121: Το Δίκαιο των Συμβάσεων
-

despina.christofi@ouc.ac.cy

Δημήτριος Γουνόπουλος (Dimitrios Gounopoulos)
ΠΔΕ151: Αρχές Χρηματοοικονομικής Λογιστικής
-

dimitrios.gounopoulos@ouc.ac.cy

Δημήτριος Πατσίκας (Dimitrios Patsikas)
ΝΟΜ122: Διοικητικό Δίκαιο
-

dimitrios.patsikas@ouc.ac.cy

Δημήτριος Ξεφτέρης (Dimitrios Xefteris)
ΠΔΕ153: Ποσοτικές Μέθοδοι στη Διοίκηση II
-

dimitrios.xefteris@ouc.ac.cy

Δημήτριος Χοτούρας (Dimitris Chotouras)
ΝΟΜ111: Εισαγωγή στο Δίκαιο και τη Νομική Μέθοδο
Module Coordinator

dimitris.chotouras@ouc.ac.cy

Δημήτρης Καινούργιος (Dimitris Kenourgios)
ΠΔΕ251: Εισαγωγή στη Χρηματοοικονομική Διοίκηση Επιχειρήσεων
-

dimitris.kenourgios@ouc.ac.cy

Δημήτρης Ζήσης (Dimitris Zissis)
MBA611: Operations and Supply Chain Management
Module Coordinator

dimitris.zissis@ouc.ac.cy

Ελευθέριος Κληρίδης (Eleftherios Klerides)
ΕΠΑ613: Πολιτική και Εκπαίδευση
Module Coordinator

eleftherios.klerides@ouc.ac.cy

Έλενα Παπαμιχαήλ (Elena Papamichael)
ΕΠΑ522: Εκπαίδευση για την Κοινωνική Δικαιοσύνη
Module Coordinator

elena.papamichael@ouc.ac.cy

Ελένη Σταύρου (Eleni Stavrou)
ΠΔΕ252: Οργανωτική Συμπεριφορά
Module Coordinator

eleni.stavrou@ouc.ac.cy

Έλσα Αδαμαντίδου (Elsa Adamantidou)
ΔΕΕ225: Δίκαιο Δημοσίων Συμβάσεων
Module Coordinator

elsa.adamantidou@ouc.ac.cy

Εμμανουέλα Μαγγανάρη (Emmanouela Manganari)
ΜΔΕ522: Διοίκηση Μάρκετινγκ
Module Coordinator

emmanouela.manganari@ouc.ac.cy

Εμμανουέλα Μυλωνάκη (Emmanouela Mylonaki)
ΝΟΜ123: Αγγλική Νομική Ορολογία
Module Coordinator

emmanouela.mylonaki@ouc.ac.cy

Εμμανουήλ Τσιριτάκης (Emmanouil Tsiritakis)
ΤΟΙΚ51: Τραπεζική Διοίκηση
Module Coordinator

emmanouil.tsiritakis@ouc.ac.cy

Ευαγγελία Παππά (Evangelia Pappa)
ΔΜΥ502Β: Μεθοδολογία Έρευνας στις Υπηρεσίες Υγείας
-

evangelia.pappa2@ouc.ac.cy

Φωτεινή Οικονόμου (Foteini Oikonomou)
ΜΔΕ521: Accounting and Financial Reporting
Module Coordinator

foteini.oikonomou@ouc.ac.cy

Γεώργιος Δημητριάδης (George Demetriades)
ΝΟΜ121: Το Δίκαιο των Συμβάσεων
Module Coordinator

george.demetriades@ouc.ac.cy

Γιώργος Δρογαλάς (George Drogalas)
ΠΔΕ151: Αρχές Χρηματοοικονομικής Λογιστικής
-

george.drogalas@ouc.ac.cy

Γεώργιος Φίλης (George Filis)
ΟΙΚ321: Διεθνή Οικονομικά
Module Coordinator

george.filis@ouc.ac.cy

Γιώργος Χατζηνικόλας (George Hadjinicola)
ΠΔΕ352: Επιχειρησιακή Διοίκηση
Module Coordinator

george.hadjinicola@ouc.ac.cy

Γιώργος Κασίνης (George Kassinis)
ΠΔΕ451: Πολιτική της Επιχείρησης
-

george.kassinis@ouc.ac.cy

Γεώργιος Μανωλίτσης (George Manolitsis)
ΕΠΑ511: Μεθοδολογία Εκπαιδευτικής Έρευνας: Ποσοτικές Μέθοδοι, ΕΠΑ512: Μεθοδολογία Εκπαιδευτικής Έρευνας: Ποιοτικές Μέθοδοι
Module Coordinator

george.manolitsis@ouc.ac.cy

Γεώργιος Γεωργακόπουλος (Georgios Georgakopoulos)
MBA521: Accounting and Financial Reporting
Module Coordinator

georgios.georgakopoulos@ouc.ac.cy

Γεώργιος Κουρέτας (Georgios Kouretas)
ΟΙΚ425: Διεθνής Χρηματοοικονομική
Module Coordinator

georgios.kouretas@ouc.ac.cy

Γεώργιος Σταθάκης (Georgios Stathakis)
ΟΙΚ123: Ποσοτικές Μέθοδοι στα Οικονομικά II
Module Coordinator

georgios.stathakis@ouc.ac.cy

Γεώργιος Τσιότρας (Georgios Tsiotras)
ΔΜΥ501Β: Εργαλεία Management: Μέθοδοι και Τεχνικές
Module Coordinator

georgios.tsiotras@ouc.ac.cy

Γιάγκος Λαβράνος (Giagkos Lavranos)
ΔΜΥ606Β: Δημόσια Υγεία και Προαγωγή Υγείας
Module Coordinator

giagkos.lavranos@ouc.ac.cy

Γιώργος Παπαγιαννάκης (Giorgos Papagiannakis)
ΠΔΕ451: Πολιτική της Επιχείρησης
Module Coordinator

giorgos.papagiannakis@ouc.ac.cy

Ηρακλής Βλαδιμήρου (Hercules Vladimirou)
ΠΔΕ253: Εισαγωγή στη Διοικητική Επιστήμη
Module Coordinator

hercules.vladimirou@ouc.ac.cy

Χορέν Βοσκεριτσιάν (Horen Voskeritsian)
ΠΔΕ455: Εργασιακές Σχέσεις
Module Coordinator

horen.voskeritsian@ouc.ac.cy

Ιωάννα Δεληγιάννη (Ioanna Ddeligianni)
ΠΔΕ451: Πολιτική της Επιχείρησης
-

ioanna.deligianni@ouc.ac.cy

Ιωάννης Ντόκας (Ioannis Dokas)
ΠΔΕ452: Χρηματοοικονομική Ανάλυση
Module Coordinator

ioannis.dokas@ouc.ac.cy

Ιωάννης Κοϊμτζόγλου (Ioannis Koimtzoglou)
ΝΟΜ113: Συνταγματικό Δίκαιο
-

ioannis.koimtzoglou@ouc.ac.cy

Ιωάννης Τσάκαλος (Ioannis Tsakalos)
ΟΙΚ421: Αγορές Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου: Χρηματοοικονομική Ανάλυση
Module Coordinator

ioannis.tsakalos@ouc.ac.cy

Ιωάννης Τσουλφάς (Ioannis Tsoulfas)
ΠΔΕ352: Επιχειρησιακή Διοίκηση
-

ioannis.tsoulfas@ouc.ac.cy

Ιωάννης Τζιβάρας (Ioannis Tzivaras)
ΝΟΜ113: Συνταγματικό Δίκαιο
Module Coordinator

ioannis.tzivaras@ouc.ac.cy

Καλλιόπη Φερεσίδη (Kalliopi Feresidi)
ELP622: Program Evaluation in Education
Module Coordinator

kalliopi.feresidi@ouc.ac.cy

Κανέλλος Τούντας (Kanelos Tountas)
ΜΔΕ523: Ερευνητικές Μέθοδοι και Εργαλεία
Module Coordinator

kanelos.tountas@ouc.ac.cy

Κωνσταντίνα Κοτταρίδη (Konstantina Kottaridi)
ΟΙΚ121: Αρχές Οικονομικής Ανάλυσης II
-

konstantina.kottaridi@ouc.ac.cy

Κωνσταντίνος Ελευθερίου (Konstantinos Eleftheriou)
ΟΙΚ222: Δημόσια Οικονομικά
Module Coordinator

konstantinos.eleftheriou@ouc.ac.cy

Κωνσταντίνος Ηντούνας (Konstantinos Intounas)
ΜΔΕ522: Διοίκηση Μάρκετινγκ
-

konstantinos.intounas@ouc.ac.cy

Κρίστης Χασάπης (Kristis Chasapis)
ΠΔΕ152: Μακροοικονομικά για Διοίκηση Επιχειρήσεων
Module Coordinator

kristis@ouc.ac.cy

Κυριακή Λαμπριανίδου (Kyriaki Lambrianidou)
ΑΣΠ325: Αστυνομία και Αστυνόμευση στην Κύπρο
Module Coordinator

kyriaki.lambrianidou@ouc.ac.cy

Λάμπρος Καούλλας (Lambros Kaoullas)
ΑΣΠ315: Ποινική Δικαιοσύνη
Module Coordinator

lambros.kaoullas@ouc.ac.cy

Λάμπρος Τσουργιάννης (Lampros Tsourgiannis))
ΜΔΕ522: Διοίκηση Μάρκετινγκ
-

lampros.tsourgiannis@ouc.ac.cy

Μαρία Αργυροπούλου (Maria Argyropoulou)
ΟΙΚ424: Ηλεκτρονικό Επιχειρείν
Module Coordinator

maria.argyropoulou@ouc.ac.cy

Μαρία Φραγκάκη (Maria Fragkaki)
ΕΠΑ524: Ψηφιακές Τεχνολογίες για την Εκπαίδευση, ΕΠΑ527: Θεωρητικές Προσεγγίσεις – Μεθοδολογικοί Σχεδιασμοί της Ανοικτής και Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευσης
Module Coordinator

maria.fragkaki@ouc.ac.cy

Μαρία Γεωργίου (Maria Georgiou)
ΕΠΑ617: Θεωρία και Ανάπτυξη Αναλυτικών Προγραμμάτων
Module Coordinator

maria.georgiou23@ouc.ac.cy

Μαρία Ελένη Αγοράκη (Maria Eleni Agoraki)
ΜΔΕ521: Λογιστική και Χρηματοοικονομική Ανάλυση Λογιστικών Καταστάσεων
-

mariaeleni.agoraki@ouc.ac.cy

Μάριος Θεοδοσίου (Marios Theodosiou)
ΠΔΕ453: Σύγχρονα Θέματα στο Μάρκετινγκ
-

marios.theodosiou@ouc.ac.cy

Μάριος Ζαχαριάδης (Marios Zachariadis)
ΠΔΕ152: Μακροοικονομικά για Διοίκηση Επιχειρήσεων
-

marios.zachariadis@ouc.ac.cy

Μιχαήλ Πολέμης (Michael Polemis)
ΟΙΚ223: Βιομηχανική Οργάνωση
-

michael.polemis@ouc.ac.cy

Μηλίτσα Νικηφόρου (Militsa Nikiforou)
ΑΣΠ311: Εισαγωγή στην Ψυχολογία
Module Coordinator

militsa.nikiforou@ouc.ac.cy

Νεκτάριος Τζεμπελίκος (Nektarios Tzempelikos)
MBA522: Marketing Management
Module Coordinator

nektarios.tzempelikos@ouc.ac.cy

Νικόλαος Δασκαλάκης (Nicolaos Daskalakis)
ΠΔΕ351: Χρηματοοικονομική Διοίκηση
-

nicolaos.daskalakis@ouc.ac.cy

Νίκη Γλαβέλη (Niki Glaveli)
ΟΙΚ324: Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού
Module Coordinator

niki.glaveli@ouc.ac.cy

Νικήτας Πιττής (Nikitas Pittis)
ΠΔΕ152: Μακροοικονομικά για Διοίκηση Επιχειρήσεων
-

nikitas.pittis@ouc.ac.cy

Νικόλαος Κοντοδημόπουλος (Nikolaos Kontodimopoulos)
ΔΜΥ604Β: Οικονομική Αξιολόγηση Προγραμμάτων Υγείας
Module Coordinator

nikolaos.kontodimopoulos@ouc.ac.cy

Νικόλαος Πετρόπουλος (Nikolaos Petropoulos)
ΑΣΠ423: Αστυνομική Εκπαίδευση
Module Coordinator

nikolaos.petropoulos@ouc.ac.cy

Νικόλαος Τσούνης (Nikolaos Tsounis)
ΟΙΚ321: Διεθνή Οικονομικά
-

nikolaos.tsounis@ouc.ac.cy

Οδυσσέας Ευαγγέλου (Odysseas Evangelou)
ΕΠΑ525: Εκπαίδευση για τα Ανθρώπινα Δικαιώματα και την Πολιτότητα
Module Coordinator

odysseas.evangelou@ouc.ac.cy

Παναγιώτης Κωνσταντίνου (Panagiotis Konstantinou)
ΠΔΕ152: Μακροοικονομικά για Διοίκηση Επιχειρήσεων
-

panagiotis.konstantinou@ouc.ac.cy

Παναγιώτης Μητρόπουλος (Panagiotis Mitropoulos)
ΠΔΕ253: Εισαγωγή στη Διοικητική Επιστήμη
-

panagiotis.mitropoulos@ouc.ac.cy

Παναγιώτης Ξυδώνας (Panagiotis Xydonas)
ΠΔΕ353: Επενδύσεις και Διαχείριση Χαρτοφυλακίου
-

Panagiotis.Xydonas@ouc.ac.cy

Παναγιώτης Αγησιλάου (Panayiotis Agisilaou)
ΔΕΕ221: Δίκαιο Kρατικών Eνισχύσεων
Module Coordinator

panayiotis.agisilaou@ouc.ac.cy

Παντελής Υψηλάντης (Pandelis Ipsilandis)
ERM522: Predictive Analytics in Risk Management
Module Coordinator

pandelis.ipsilandis@ouc.ac.cy

Παρασκευή Καπετανοπούλου (Paraskevi Kapetanopoulou)
ΔΤΠ521: Διοίκηση Ολικής Ποιότητας και Μοντέλα Αριστείας
Module Coordinator

paraskevi.kapetanopoulou@ouc.ac.cy

Πάρις Κλεάνθους (Paris Cleanthous)
ΔΤΠ523: Στρατηγική και Μάρκετινγκ
Module Coordinator

paris.cleanthous@ouc.ac.cy

Φοίβη Κουντούρη (Phoebe Koundouri)
ΠΔΕ153: Ποσοτικές Μέθοδοι στη Διοίκηση II
-

phoebe.koundouri@ouc.ac.cy

Συμεών Παπαδόπουλος (Simeon Papadopoulos)
ΟΙΚ426: Διαχείριση Κινδύνων στην Τραπεζική
Module Coordinator

simeon.papadopoulos@ouc.ac.cy

Σοφία Χατζίδη (Sofia Chatzidi)
ΑΣΠ415: Αστυνόμευση / Δίκαιο και Πολιτιστική Κληρονομιά
Module Coordinator

sofia.chatzidi@ouc.ac.cy

Σοφία Ελευθερίου (Sofia Eleftheriou)
ΤΟΙΚ61: Λογιστική
Module Coordinator

sofia.eleftheriou@ouc.ac.cy

Σωφρόνης Κληρίδης (Sofronis Clerides)
ΠΔΕ152: Μακροοικονομικά για Διοίκηση Επιχειρήσεων
-

sofronis.clerides@ouc.ac.cy

Σωτήριος Καρκαλάκος (Sotirios Karkalakos)
ΟΙΚ121: Αρχές Οικονομικής Ανάλυσης II
Module Coordinator

sotiris.karkalakos@ouc.ac.cy

Σπύρος Μαρτζούκος (Spiros Martzoukos)
ΠΔΕ351: Χρηματοοικονομική Διοίκηση
Module Coordinator

spiros.martzoukos@ouc.ac.cy

Σταύρος Ντεγιαννάκης (Stavros Degiannakis)
ΟΙΚ122: Στατιστική Ανάλυση Οικονομικών Δεδομένων ΙΙ
-

stavros.degiannakis@ouc.ac.cy

Στέφανος Γιακουμάτος (Stefanos Giakoumatos)
ΜΔΕ523: Ερευνητικές Μέθοδοι και Εργαλεία
-

stefanos.giakoumatos@ouc.ac.cy

Στέφανος Γκρίτζαλης (Stefanos Gritzalis)
ΔΤΠ522: Διαχείριση Τεχνολογίας και Πληροφοριακών Συστημάτων
Module Coordinator

stefanos.gritzalis@ouc.ac.cy

Στέλιος Μαρκουλής (Stelios Markoulis)
ΤΟΙΚ60: Χρηματοοικονομική
Module Coordinator

stelios.markoulis@ouc.ac.cy

Στέργιος Λεβέντης (Stergios Leventis)
ΠΔΕ151: Αρχές Χρηματοοικονομικής Λογιστικής
-

stergios.leventis@ouc.ac.cy

Θεόδωρος Παλυβός (Theodoros Palivos)
ΠΔΕ454: Δημόσια Διοίκηση, Πολιτική και Δημόσιος Προϋπολογισμός
Module Coordinator

theodoros.palivos@ouc.ac.cy

Θεόδωρος Παπαδόγγονας (Theodoros Papadongonas)
ΟΙΚ223: Βιομηχανική Οργάνωση
Module Coordinator

theodoros.papadongonas@ouc.ac.cy

Θεολόγος Χλέτσος (Theologos Chletsos)
ΟΙΚ222: Δημόσια Οικονομικά
-

theologos.chletsos@ouc.ac.cy

Θωμάς Παπαδόπουλος (Thomas Papadopoulos)
ΠΔΕ455: Εργασιακές Σχέσεις
-

thomas.papadopoulos@ouc.ac.cy

Βαγγέλης Τζουβελέκας (Vangelis Tzouvelekas)
ΠΔΕ454: Δημόσια Διοίκηση, Πολιτική και Δημόσιος Προϋπολογισμός
-

vangelis.tzouvelekas@ouc.ac.cy

Βασίλειος Παππάς (Vasileios Pappas)
MBA523: Research Methods and Instruments
Module Coordinator

vasileios.pappas@ouc.ac.cy

Βασιλική Ιωαννίδη (Vasiliki Ioannidi)
ΕΠΑ526: Ειδική και Ενιαία Εκπαίδευση: Σύγχρονες Παιδαγωγικές Πρακτικές και Εκπαιδευτικά Πλαίσια
Module Coordinator

vasiliki.ioannidi@ouc.ac.cy

Ιωάννης Σαββίδης (Ioannis Savvides)
ΕΠΑ521: Διοίκηση Εκπαιδευτικών Οργανισμών
Module Coordinator

yiannis.savvides@ouc.ac.cy