Πεμ, Μάι

ΜΕΛΟΣ ΔΕΠ

Πετρίδης Αντώνης, Αναπληρωτής Καθηγητής, Ακαδημαϊκός Υπεύθυνος, Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.0035722411983

Ακαδημαϊκή Σύμβουλος Σχολής ΣΑΚΕ

Ελισάβετ Κιούρτη Ελισάβετ Κιούρτη (Elisavet Kiourti) Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  +35722411923

Ώρες γραφείου/Academic Consultation Hours:

Δευτέρα/Monday – Πέμπτη/Thursday 11:00 - 15:00

Βιογραφικό

Μέλη Συνεργαζόμενου Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΣΕΠ)

Το Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου - Open University of Cyprus έχει 6 εγγεγραμμένους χρήστες
Ονοματεπώνυμο
Θεματική Ενότητα
Συντονιστής/ίστρια
Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο
Αλκμήνη Γκριτζάλη (Alkmini Gkritzali)
ΕΔΜ622: Μάρκετινγκ και Επικοινωνία, ΕΝΔ524: Οι προκλήσεις της Νέας δημοσιογραφίας, ΕΝΔ612: Επικοινωνία και Μάρκετινγκ Περιεχομένου: Σχεδιασμός και Υλοποίηση ολοκληρωμένης στρατηγικής
Συντονίστρια Θ.Ε.

Αναστασία Μαρινοπούλου (Anastasia Marinopoulou)
ΕΝΔ521: Σύγχρονος Κόσμος: Η Κοινωνική Συνθήκη
Συντονίστρια Θ.Ε.

Κλειώ Κεντερελίδου (Clio Kenterelidou)
ΕΝΔ523: Στρατηγική Επικοινωνία

Εύχαρις Μάσχα (efharis.mascha)
ΕΝΔ522: Κατανοώντας το μήνυμα: Οι Επιδράσεις
Συντονίστρια Θ.Ε.

Γεώργιος Μεταξιώτης (Georgios Metaxiotis)
ΕΝΔ614: Ψηφιακή αφήγηση
Συντονιστής Θ.Ε.

Ιωάννης Αγγελου (Ioannis Angelou)
ΕΝΔ613: Επάγγελμα Δημοσιογράφος
Συντονιστής Θ.Ε.

Img 5

Ηλεκτρονική υποβολή αιτήσεων μέχρι τις 14 Ιουνίου

Img 4

Εξειδίκευση και εμπειρία στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση

Img 3

Για εσάς που κρατάτε τους ορίζοντές σας πάντα ανοικτούς!

Img 2

Προπτυχιακά, Μεταπτυχιακά, Διδακτορικά, Κατάρτιση