Πεμ, Μάι

XVI Τελετή Αποφοίτησης Ακαδημαϊκού Έτους 2022-2023

To Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου θα διοργανώσει τη ΧVI Τελετή Αποφοίτησης, που αφορά στο Ακαδημαϊκό Έτος 2022-2023, την Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2023, στο Δημοτικό Θέατρο Στροβόλου, στη Λευκωσία.

Θα υπάρχει ταυτόχρονη μετάδοση, μέσω του καναλιού του ΑΠΚΥ στο YouTube: https://bit.ly/3EAOG5v

Η φετινή Τελετή Αποφοίτησης θα πραγματοποιηθεί με τη συμμετοχή  των αποφοίτων του Ακαδημαϊκού Έτους 2022-2023 και με την παρουσία δύο προσκεκλημένων.

Συγκεκριμένες πληροφορίες για τη διαδικασία της αποφοίτησης, η οποία θα διαφοροποιηθεί αναλόγως, αλλά και για άλλες σχετικές πληροφορίες, θα αποσταλεί ηλεκτρονικό μήνυμα σε όλους τους φετινούς απόφοιτους, εν ευθέτω χρόνω.

Τέλος, το Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου θα ήθελε να συγχαρεί όλους τους απόφοιτούς του και να ευχηθεί καλή συνέχεια στο έργο του καθενός.

Με την ευκαιρία αυτή, όσοι απόφοιτοι επιθυμούν, μπορούν να συγκατατεθούν στη φύλαξη, επεξεργασία και χρήση των προσωπικών τους δεδομένων, συμπληρώνοντας και υποβάλλοντας τη φόρμα εδώ, δίνοντας έτσι την ευκαιρία στο Πανεπιστήμιο να επικοινωνεί μαζί τους μελλοντικά.