Τρι, Απρ

Σειρά Κατάταξης Υποψήφιων Μελών ΣΕΠ για τα ακαδημαϊκά έτη 2021-2024

Το Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου ενημερώνει ότι έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία κατάρτισης των καταλόγων των υποψηφίων μελών Συνεργαζόμενου Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΣΕΠ) για τα ακαδημαϊκά έτη 2021-2024.

Σημειώνεται ότι σε προγράμματα σπουδών στα οποία έχουν συναφθεί Διμερείς Συμφωνίες με συνεργαζόμενα Πανεπιστήμια, οι θέσεις διδασκόντων συμπληρώνονται με βάση τις πρόνοιες του εκάστοτε Συμφωνητικού.

Στην ανακοίνωση αποτελεσμάτων δεν έχουν συμπεριληφθεί οι υποψήφιοι με βαθμό συνάφειας 0 και 1.

• Για το πρόγραμμα σπουδών “COGNITIVE SYSTEMS” πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών “ΒΙΟΗΘΙΚΗ – ΙΑΤΡΙΚΗ ΗΘΙΚΗ ” πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών “ΠΝΥΚΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΞΗ” πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών “ ΨΗΦΙΑΚΟ ΔΡΑΜΑ ΚΑΙ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΗ ΜΕΛΕΤΗ ΤΟΥ ΑΡΧΑΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ” πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ENTERPRISE RISK MANAGEMENT" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "INTERNATIONAL MASTER IN ADULT EDUCATION FOR SOCIAL CHANGE (Erasmus Mundus)" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΔΙΚΑΙΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ" πατήστε εδώ
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΔΙΟΙΚΗΣΗ, ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑ" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΝΕΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ" πατήστε εδώ
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – MBA (ΑΓΓΛΙΚΑ)" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΕΛΛΗΝΙΚΑ)" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ (ΠΤΥΧΙΑΚΟ)" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΔΙΟΙΚΗΣΗ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΤΥΧΙΑΚΟ)" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΣΥΝΕΧΙΖΟΜΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΣΥΡΜΑΤΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΔΗΜΟ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟ" πατήστε εδώ.
  • Για το ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΗΣ πατήστε εδώ.

Τα ετήσια προγράμματα σπουδών που θα μετατραπούν σε εξαμηνιαία δεν έχουν ακόμη εγκριθεί από τον Φορέα Διασφάλισης και Πιστοποίησης της Ποιότητας της Ανώτερης Εκπαίδευσης. Για αυτά τα Προγράμματα Σπουδών ισχύουν τα αποτελέσματα που είχαν ανακοινωθεί κατά το ακαδημαϊκό έτος 2019-2020.

• Για το πρόγραμμα σπουδών "ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών “ΔΙΑΧΕΙΡIΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ” πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ" πατήστε εδώ.
  • Για το πρόγραμμα σπουδών "ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ" πατήστε εδώ.

Οι υποψήφιοι για να βρουν τον αριθμό της αίτησής τους θα πρέπει να εισέλθουν στην Διαδικτυακή Πύλη Εργοδότησης (https://recruitment.ouc.ac.cy/apply), να ακολουθήσουν το σύνδεσμο «οι αιτήσεις μου», να επιλέξουν την αίτηση και έπειτα να ακολουθήσουν το σύνδεσμο «επισκόπηση εκτύπωσης».

Σε ό,τι αφορά θέματα προσωπικού και εργοδότησης μελών ΣΕΠ, οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να επικοινωνούν με το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού μέσω του Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Χρήσιμα Έγγραφα :