Τετ, Μάι

Το Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου ανακοινώνει ότι η γραπτή εξέταση για τις έξι (6) κενές θέσεις Βοηθού Γραμματειακού Λειτουργού θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 9:00-10:00 στο κτίριο ΧΩΔ 02 στην Πανεπιστημιούπολη του Πανεπιστημίου Κύπρου.

Οι υποψήφιοι, για να έχουν δικαίωμα να παρακαθίσουν στην γραπτή εξέταση, θα πρέπει να έχουν καταβάλει το τέλος των 35 ευρώ, που αντιστοιχεί στο κόστος κάλυψης  της  διαδικασίας της εξέτασης. Η καταληκτική ημερομηνία καταβολής του τέλους εξέτασης είναι η Δευτέρα 27 Ιανουαρίου 2020.

Περισσότερες πληροφορίες: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.