Σαβ, Απρ

Εκδήλωση ενδιαφέροντος για ενοικίαση κτιρίου από το ΑΠΚΥ

Το Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου (ΑΠΚΥ) απευθύνει πρόσκληση για εκδήλωση ενδιαφέροντος από φυσικά ή νομικά πρόσωπα με σκοπό την ενοικίαση κτιρίου/ων ετοιμοπαράδοτου/ων ή υπό ανέγερση, μικτού εμβαδού περίπου 1500 – 1800m2, εντός των γεωγραφικών ορίων της Επαρχίας Λευκωσίας και κατά προτίμηση των Δήμων Λατσιών, Αγλαντζιάς, Λευκωσίας ή Στροβόλου ή άλλων περιοχών στην είσοδο της Λευκωσίας, ώστε να διευκολύνεται η πρόσβαση φοιτητών/επισκεπτών από άλλες περιοχές της Κύπρου. Νοείται ότι, θα υπάρχει προτίμηση σε κτίρια τα οποία βρίσκονται κοντά στις υφιστάμενες εγκαταστάσεις του ΑΠΚΥ στα Λατσιά.

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος: ΕΔΩ

Οι εκδηλώσεις ενδιαφέροντος πρέπει να παραδοθούν ή να αποσταλούν μέσω ταχυδρομείου σε κλειστό φάκελο, νοουμένου ότι αυτές θα παραληφθούν μέχρι και τις 04/10/2021 και ώρα 14:00 στη διεύθυνση: Κιβώτιο Προσφορών Ανοικτού Πανεπιστημίου Κύπρου, Λεωφ. Γιάννου Κρανιδιώτη 33, 3ος όροφος, Latsia Business Centre, 2220 Λατσιά, Λευκωσία, Κύπρος.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τον Τομέα Συμβάσεων και Προσφορών στο τηλ. 22411674/673.