Σαβ, Απρ

Προκήρυξη Θέσεων με Συμβάσεις Ορισμένου Χρόνου Μελών Συνεργαζόμενου Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Σ.Ε.Π.) για τα ακαδημαϊκά έτη 2021/22, 2022/23 & 2023/24

Το Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου (ΑΠΚΥ), δημόσιο πανεπιστήμιο και το μοναδικό στη χώρα που προσφέρει σπουδές αποκλειστικά εξ αποστάσεως, προκηρύσσει για πλήρωση με συμβάσεις ορισμένου χρόνου, θέσεις για μέλη Συνεργαζόμενου Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Σ.Ε.Π.) για τα ακαδημαϊκά έτη  2021-2022, 2022-2023 & 2023-2024, στα Προπτυχιακά και Μεταπτυχιακά Προγράμματα Σπουδών που προσφέρει.

Η γλώσσα διδασκαλίας και επικοινωνίας είναι η ελληνική ή/και η αγγλική γλώσσα ανάλογα με το Πρόγραμμα Σπουδών. Οι υποψήφιοι δεν είναι απαραίτητο να είναι πολίτες της Κυπριακής Δημοκρατίας.

Αναλυτικά τα Προγράμματα Σπουδών & Δια Βίου Μάθησης στα οποία αφορούν οι θέσεις Σ.Ε.Π. ΕΔΩ.

Για την προκήρυξη σε PDF, πατήστε ΕΔΩ.

Η υποβολή των αιτήσεων μελών ΣΕΠ γίνεται μόνο μέσω του ηλεκτρονικού συστήματος του ΑΠΚΥ, https://recruitment.ouc.ac.cy/apply και άρχισε την Παρασκευή, 18 Δεκεμβρίου 2020.

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων είναι η Δευτέρα, 18 Ιανουαρίου 2021, στις 13:00 μ.μ.

Σε ό,τι αφορά θέματα προσωπικού και εργοδότησης μελών ΣΕΠ, οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να επικοινωνούν με το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού μέσω του Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Χρήσιμα Έγγραφα :