Πεμ, Μαρ

Ανακοίνωση για ηλεκτρονική εξέταση για τη μια (1) μόνιμη θέση Πρώτου Λειτουργού Ανοικτού Πανεπιστημίου, Προϊστάμενου Ανθρώπινου Δυναμικού

Το Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου ανακοινώνει ότι η ηλεκτρονική εξέταση για τη μια (1) μόνιμη θέση Πρώτου Λειτουργού Ανοικτού Πανεπιστημίου, Προϊστάμενου Ανθρώπινου Δυναμικού θα γίνει το Σάββατο 5 Σεπτεμβρίου 2020 και ώρα 9:00-10:00 στο Κέντρο Πληροφόρησης - Βιβλιοθήκη «Στέλιος Ιωάννου» στο Πανεπιστημίου Κύπρου, Λεωφόρος Πανεπιστημίου 1, 2019 Αγλαντζιά, Λευκωσία.

Οι υποψήφιοι για να έχουν δικαίωμα να παρακαθίσουν στην γραπτή εξέταση, θα πρέπει να καταβάλουν το τέλος των 35 ευρώ, που αντιστοιχεί στο κόστος κάλυψης  της  διαδικασίας της εξέτασης μέχρι τη Δευτέρα 3 Αυγούστου 2020.

Οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα έχουν ενημερωθεί με γραπτή επιστολή.

Περισσότερες πληροφορίες: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.