Adjunct Faculty (Tutors)

Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου - Open University of Cyprus has 10 registered members
Name
Modules
Coordinator
Email
Αλκιβιάδης Γούναρης (Alkiviadis Gounaris)
ΒΙΗ623: Ιατρική Ηθική και Οριακές Καταστάσεις
Module Coordinator

alkiviadis.gounaris@ouc.ac.cy

Απόστολος Παπαλόης (Apostolos Papalois)
ΒΙΗ521: Ηθική και Δεοντολογία της Έρευνας
Module Coordinator

apostolos.papalois@ouc.ac.cy

Ευάγγελος Πρωτοπαπαδάκης (Evangelos Protopapadakis)
ΒΙΗ513: Εισαγωγή στην Εφαρμοσμένη Ηθική και Βιοηθική, ΒΙΗ524: Βιοηθική και Βελτιώσεις
Module Coordinator

evangelos.protopapadakis@ouc.ac.cy

Γεώργιος Μπούτλας (Georgios Boutlas)
ΒΙΗ525: Εισαγωγή στην Κλινική Ηθική
Module Coordinator

georgios.boutlas@ouc.ac.cy

Γρηγόριος Μολύβας (Grigorios Molivas)
ΒΙΗ512: Ανθρώπινα Δικαιώματα και Θεωρίες Δικαιωμάτων
Module Coordinator

grigorios.molivas@ouc.ac.cy

Μαρία Χωριανοπούλου (Maria Chorianopoulou)
ΒΙΗ514: Εισαγωγή στην Εφαρμοσμένη Ηθική και Ιατρική Ηθική, ΒΙΗ522: Βιοηθική και Ανθρώπινο Γονιδίωμα
Module Coordinator

maria.chorianopoulou@ouc.ac.cy

Μιλτιάδης Βάντσος (Miltiadis Vantsos)
ΒΙΗ621: Παγκόσμια Βιοηθική
Module Coordinator

miltiadis.vantsos@ouc.ac.cy

Παναγιώτης Ηλιόπουλος (Panagiotis Iliopoulos)
ΒΙΗ511: Ιστορία των Ηθικών Θεωριών
Module Coordinator

panagiotis.iliopoulos@ouc.ac.cy

Παναγιώτης Κορμάς (Panagiotis Kormas)
ΒΙΗ622: Βιοηθική και Πολιτικές Υγείας
Module Coordinator

panagiotis.kormas@ouc.ac.cy

Θεόδωρος Τροκανάς (Theodoros Trokanas)
ΒΙΗ527: Ηθική και Αναπαραγωγική Υγεία, ΝΟΜ121: Το Δίκαιο των Συμβάσεων
Module Coordinator

theodoros.trokanas@ouc.ac.cy