Βρέθηκαν 11 εγγραφές1
Ονοματεπώνυμο Οργανωτική μονάδα Διεύθυνση Email Τηλέφωνο
Krystallis Athanasios Διοίκηση Επιχειρήσεων (πτυχιακό) athanasios.krystallis@ouc.ac.cy
Kallandranis Christos Open University of Cyprus christos.kallandranis@ouc.ac.cy
Katsanos Christos Open University of Cyprus christos.katsanos@ouc.ac.cy
Koronaki Eirini Διοίκηση Επιχειρήσεων (πτυχιακό) eirini.koronaki@ouc.ac.cy
Karabelias Gerassimos Διοίκηση Επιχειρήσεων (πτυχιακό) gerassimos.karabelias@ouc.ac.cy
Kyrgidou Lyda Open University of Cyprus lyda.kyrgidou@ouc.ac.cy
KARAKASNAKI MARIA Διοίκηση Επιχειρήσεων (πτυχιακό) maria.karakasnaki@ouc.ac.cy
KOUROGENIS NIKOLAOS Διοίκηση Επιχειρήσεων (πτυχιακό) nikolaos.kourogenis@ouc.ac.cy
Kalaitzidakis Pantelis Διοίκηση Επιχειρήσεων (πτυχιακό) pantelis.kalaitzidakis@ouc.ac.cy
Koutroukis Theodoros Open University of Cyprus theodoros.koutroukis@ouc.ac.cy
Kousoulini Vasiliki Σπουδές στο Ελληνικό Πολιτισμό vasiliki.kousoulini@ouc.ac.cy